İNSAN KAYNAKLARI ANLAYIŞIMIZ

Kurumsal Değerimizi İnsan Kaynakları Anlayışımıza Borçluyuz

EKİP RUHU

Turkuvaz Co kurumsal kimliğine uygun olarak, misyon ve vizyonunu benimsemiş, hedeflerini anlamış ve uygulamaya hazır, ilgili poziyonun iş yükünü profesyonellikle üzerine alabilen insanlardan kurulmuş bir ekibe sahibiz. Sektörel başarımızı da bu birlik ve beraberliğe, bu ekip ruhuna borçluyuz.

PROFESYONEL YETKİNLİK

Tüm kurumsal ve insani değerlere ek olarak, inşaat sektöründe deneyimli, inşaat alanında kendini geliştirmiş, bu alanda iş sorumluluğu alabilecek profesyonelliğe sahip bir kadroyla kurulmuş Turkuvaz Co, inşaat sektörünün öncü markalarından olmasını işte bu donanımlara borçlu.

DEĞERLERE BAĞLILIK

Turkuvaz Co markasının gerek kurumsal olarak önemsediği değerler olsun gerek kurumun önemsediği insani değerler olsun, bu değerlerin önemi ve anlamını kavramak, bu değerlere uygun davranmak ve bu değerleri benimseyerek üstlenilen işin sorumluluğunu yerine getirmek olmazsa olmazımız.

Turkuvaz Co Profesyonel Ekibinin Bir Parçası Olmak İster Misiniz?

Kurumsal değerlerimiz, önceliklerimiz, iş anlayışımız ve insan kaynakları politikamız size uygunsa bize katılmak için iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Sizi aramızda görmekten memnuniyet duyarız.