TURKUVAZ CO

İşimiz Hayalleriniz

Turkuvaz Co; kurulduğu günden bugüne değerlerinden taviz vermeden, inşaat sektörünün gelişmelerini ve teknolojiyi yakından takip eden girişimci ruhuyla, iş ahlakını ve insan hayatını merkeze alan inşaat politikalarıyla, kaliteli ve güvenli yapılar inşa etmektedir. Büyüme hedeflerini ve daha iyisini yapma azmini kaybetmeden her geçen gün alanında daha uzman ve daha tecrübeli olarak, iş merkezi, fabrika, depo, iş merkezi gibi endüstriyel yapılar, villa ve siteler, kamu alanları, prefabrik yapılar vb. gibi yaşam ve hizmet alanları inşa etmeye devam ediyor.

İNŞAAT PROJELERİMİZ

DEĞERLERİMİZ

Bizi Birbirimize Bağlıyor

İnşaat yatırımlarınızda güven ve memnuniyetle tercih edebileceğiniz Turkuvaz Co, hayalinizdeki mimariyi inşaat bilgi ve deneyimiyle birleştirerek sunmak temeline oturan "İşimiz Hayalleriniz" mottosuyla inşaat sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Bugün inşaat sektöründe yarattığı markaya karşılık gelen değeri profesyonel ekibinin ve kurumunun bağlı olduğu değerlere borçludur.
- TURKUVAZ CO. -
ÖNCELİK İNSAN

Turkuvaz ekibi yürüttüğü politikalardan, inşa faaliyetlerine, anahtar teslimi gerçekleşen kurum ve insanlara kadar her insanın hayatına kıymet verir ve bunu öncelik kabul eder.

KALİTE & GÜVENLİK

Turkuvaz markası kaliteli malzemelerden kaliteli yapılar ortaya çıkarmak için çalışır, yapımı tamamlanan her binanın güvenle yaşamak için uygun olduğundan emin olarak teslim eder.

GÜÇLÜ TASARIM

Hayallerinizi gerçekleştirmeyi kendine misyon edinmiş profesyonel bir ekiple, hayranlık uyandıran, görüntüsü ve fonksiyonel yapısıyla etkileyici, mimarisiyle öne çıkan yapılar inşa eder.

YÜKSEK TEKNOLOJİ

Gelişim odaklı ve yenilikçi inşaat politikalarının olmazsa olmazı teknolojiyi yakından takip eden, sektörel birikimiyle teknolojik gelişmeleri harmanlayan inşaat projeleri yürütür.