İnsanı merkez alan inşa politikalarına ek olarak, topluma saygılı ve duyarlı, sosyal sorumluluğunun bilincinde, bu alanda üzerine düşeni yapmaktan çekinmeyen bir inşaat firması olmaktan duyduğumuz gururu ifade etmek istiyor ve her alanda bize bu fırsatı tanıyan iş & çözüm ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkürü borç biliyoruz.
- TURKUVAZ CO
TURKUVAZ CO.
Tarih: 16 Aralık, 2017 Kaynak: www.kizilay.org.trKategori: Basından Haberler

Türkiye Kızılay derneği için Kemalpaşa'da yardıma muhtaç vatandaşlarımıza hizmet sunmak amacıyla yeni bir Kızılay binasının inşaasına başlandı. Sponsorları arasında yer almaktan gurur duyduğumuz Kemalpaşa'nın yeni Kızılay binasının temel atma töreninde diğer sponsorlar ve ilgili vatandaşlarımızla birlikte hazır bulunduk. Vatandaşlarımızın yardıma ihtiyacı olduğu her alanda katkı sağlamak en büyük önceliğimiz. Sizler de sosyal sorumluluk çatısı altında bize ulaşabilir taleplerinizi iletebilirsiniz.

TURKUVAZ CO.
TURKUVAZ CO.
Tarih: 27 Kasım, 2017Kaynak: www.kizilay.org.trKategori: Basından Haberler

27 kasım gecesi Türk Kızılayı İstanbul Şubesi Kadın Kolları'nın geleceğin teminatı çocuklar için ortaya koyduğu “Kızılay Annesi Projesi”nin tanıtımı yapıldı. Değerli Hacı Sabancı, Başbakanımız Binali Yıldırım gibi iş, sanat ve cemiyet hayatının önemli isimlerinin katıldığı gecede, Turkuvaz Co. yönetim kurulu da katılımcılar arasındaydı. Vatandaşlarımızın yardıma ihtiyacı olduğu her alanda katkı sağlamak en büyük önceliğimiz. Sizler de sosyal sorumluluk çatısı altında bize ulaşabilir taleplerinizi iletebilirsiniz.